Керівника агрохолдингу «Авангард» Наталію Василюк визнали найкращою діловою пані аграрного ринку України

13

Март 2019

Керівника агрохолдингу «Авангард» Наталію Василюк визнали найкращою діловою пані аграрного ринку України

; Коментировать


Генеральний директор агрохолдингу «Авангард», який випускає в Україні яйця під торговою маркою “Квочка”, відзначена в номінації «Shine Lady IN Аграрний ринок» премії SHINE. Наталія ввійшла в список 30 супервумен із 170 номінанток, висунутих на здобуття премії. Об этом сообщает standard.in.ua со ссылкой на СМИ.

Премія SHINE — НАЙКРАЩІ ДІЛОВІ ПАНІ УКРАЇНИ є премією інтернет-видання Investory News. Мета премії – визначення українських бізнес леді, що роблять значний внесок в розвиток економіки України, формують бізнес середовище, сприяють розвитку підприємництва, удосконалюють продукти та послуги, ефективно керують та створюють інвестиційну історію України. Видання Investory News разом з читачами обирають найкращих ділових пані України.

Наталія Василюк відзначена як найкраща ділова пані в номінації «Shine Lady IN Аграрний ринок».

Нагадаємо, що нещодавно Наталія Василюк була також відзначена у основній номінації «Промисловість» щорічного рейтингу ТОП-50 найуспішніших жінок України від журнал БІЗНЕС. Наталія Василюк є генеральним директором AVANGARDCO IPL («Авангард») – найбільшого виробника яєць і сухих яєчних продуктів в Україні та Європі.

Агрохолдинг AVANGARDCO IPL, до складу якого входять 19 птахофабрик, птахокомплекси, комбікормові заводи, склади тривалого зберігання яєць, біогазовий завод та завод із виробництва яєчних продуктів, експортує свою продукцію до Близького Сходу, країн Африки, Азії, СНД та ЄС і є одним з найбільших виробників такої продукції у світі. Агрохолдинг “Авангард” входить в Групу компаній “Укрлендфармінг” Олега Бахматюка.


Джерело статті: “http://gk-press.if.ua/kerivnyka-agroholdyngu-avangard-nataliyu-vasylyuk-vyznaly-najkrashhoyu-dilovoyu-pani-agrarnogo-rynku-ukrayiny/”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий

22

Сен 2014

На Донбассе не вспоминают о выборах и говорят о «следующем Майдане»

Коментировать Tags: На Донбассе не вспоминают о выборах и говорят о «следующем Майдане»

Группа днепродзержинских волонтеров в очередной раз побывала в зоне военных действий в Донбассе и привезла гуманитарную помощь украинским солдатам. 

Подробнее...

11

Сен 2014

Из Украины выехало 10 машин с боевиками оккупантов

Коментировать Tags: Из Украины выехало 10 машин с боевиками оккупантов

Более 10 автомобилей с военным составом выехали с территории Украины. Об этом на брифинге сообщил спикер информационно-аналитического центра СНБО Андрей Лысенко.

Подробнее...

11

Сен 2014

Гиркин: Украина специально подсунула нам «Боинг»

Коментировать Tags: Гиркин: Украина специально подсунула нам «Боинг»

Один из лидеров террористов Игорь Стрелков-Гиркин все еще утверждает, что малайзийский пассажирский лайнер сбили силы антитеррористической операции.

Подробнее...

08

Сен 2014

ДНР заставляет учителей Донецка выходить на работу

Коментировать Tags: ДНР заставляет учителей Донецка выходить на работу

В Донецке и других городах, которые оккупированы террористами, самопровозглашенная власть требует от педагогов и персонала учебных заведений выходить на работу.

Подробнее...