Підприємці Донеччини відтепер можуть обирати дві нові групи

09

Июль 2014

Підприємці Донеччини відтепер можуть обирати дві нові групи

; Коментировать

Відтепер підприємці можуть обирати ще дві нові групи платників єдиного податку – 5 чи 6.

На 5-у групу можуть перейти фізичні особи-підприємці, які протягом календарного року не використовували працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 20 осіб і обсяг доходу не більше 20 млн. грн.
До 6-ої групи належать юридичні особи-суб'єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми, які протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв: середньооблікова кількість працівників не більше 50 осіб, а обсяг доходу не перевищує 20 млн. грн.
Ставка єдиного податку для 5-ої та 6-ої груп платників залежить від ПДВ. У разі його сплати ставка єдиного податку складає 7% доходу. За умови включення ПДВ до складу єдиного податку – 10%.
„П’ята група вигідна для підприємців, яким потрібні ліцензії для ведення бізнесу, приміром, для ювелірів та підприємців, зайнятих напівдорогоцінними металами, для „айтішників”, де реєструються досить солідні річні обороти та інших категорій платників податків”, – вважає начальник управління оподаткування фізичних осіб ДПС у Херсонській області Валерій Шмурянов.
http://www.postfactum.ks.ua/2012/09/22/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D1%96-%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%B8-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%BF%D1%96%D0%B4%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%94%D0%BC%D1%86%D1%96%D0%B2.html
Опубликовано в Консультации

Оставить комментарий

22

Сен 2014

На Донбассе не вспоминают о выборах и говорят о «следующем Майдане»

Коментировать Tags: На Донбассе не вспоминают о выборах и говорят о «следующем Майдане»

Группа днепродзержинских волонтеров в очередной раз побывала в зоне военных действий в Донбассе и привезла гуманитарную помощь украинским солдатам. 

Подробнее...

11

Сен 2014

Из Украины выехало 10 машин с боевиками оккупантов

Коментировать Tags: Из Украины выехало 10 машин с боевиками оккупантов

Более 10 автомобилей с военным составом выехали с территории Украины. Об этом на брифинге сообщил спикер информационно-аналитического центра СНБО Андрей Лысенко.

Подробнее...

11

Сен 2014

Гиркин: Украина специально подсунула нам «Боинг»

Коментировать Tags: Гиркин: Украина специально подсунула нам «Боинг»

Один из лидеров террористов Игорь Стрелков-Гиркин все еще утверждает, что малайзийский пассажирский лайнер сбили силы антитеррористической операции.

Подробнее...

08

Сен 2014

ДНР заставляет учителей Донецка выходить на работу

Коментировать Tags: ДНР заставляет учителей Донецка выходить на работу

В Донецке и других городах, которые оккупированы террористами, самопровозглашенная власть требует от педагогов и персонала учебных заведений выходить на работу.

Подробнее...